Půjčovna lodí Vydrýsek

Vaše rodinná půjčovna lodí na řece Otavě

Vodácké reference

Nový příspěvek
Roman Fouček - 07.08.2025 20:14
Na Otavu jedině s touhle půjčovnou. Neměnil bych. Vždy skvělá domluva, výborné ceny, velká ochota, příjemný personál. A kvalitní lodě. Ahoooj.

Martina Nová - 29.07.2025 15:28
Rychlá a bezproblémová komunikace, milé jednání. Vše proběhlo dle domluvy. Půjčovnu Vydrýsek můžeme jen doporučit a rádi jejich služby opět někdy využijeme. Velké díky za celou naši posádku 2 kánoí!
Vydrýsek - 30.07.2025 11:54
Těší nás, že byla spokojená celá posadka! Mějte krásné dny a těšíme se zase u nás na Otavě, ahooooj!

Jožka Laža - 25.07.2025 23:14
V sobotu jsme zavolali a v neděli už jsme pluli ze Sušice do Horaždovic. Dvě lodě perfektně připravené, čisté vč. hub a lan a vest. Dostali jsme i radu jak to nakombinovat s vlakem a doporučení, kde jsou na trase borůvkové knedlíky :) Za nás 100% spokojenost.
Vydrýsek - 30.07.2025 11:56
AHOJ! Jsme 100% nadšení, že jste byli táákhle spokojení!

Michal Vanda - 22.07.2025 18:39
Vydrýsek je sice menší půjčovna ale o to osobnější přístup mají. Můžu jen doporučit
Vydrýsek - 30.07.2025 12:00
Je to tak :-) Děkujeme! Těšíme se na Vás!

Jiří Šich - 21.07.2025 18:01
Když na Otavu, jedině s Vydrýskem 😀
Vydrýsek - 30.07.2025 12:03
Ou jééé! Jedině, jedině, Vydrýsek v Otavě :-D Vydrýsek, z Pošumaví :-) (Ať žijí duchové :-D)

Miroslav Tuka - 21.07.2025 15:25
Vstřícný přístup, přátelská komunikace. Vše proběhlo podle dohody. Děkujeme Vydrýskům a doporučujeme.
Vydrýsek - 30.07.2025 12:04
Vydrýsci děkují za krásnou zpětnou vazbu a těšíme se, že se zas na Otavě potkáme, ahoooj!

Josef Sladký - 17.07.2025 11:15
Jste suprová půjčovna. Moc děkujeme za pomoc a ještě jednou dodatečně omluva, za způsobené komplikace. Vše vyřešeno rychle a příjemně. Díky. Jo a doporučení na pizzu, super, moc jsme si pochutnali :). Díky a určitě někdy opět na viděnou.
Vydrýsek - 30.07.2025 12:05
Jsme rádi, že se vše povedlo k vaší spokojenosti! Těšíme se na vás!

Iva - 17.07.2025 08:17
Děkujeme za skvělou spolupráci a milou komunikaci. Už po několikáté jsme si užili bezvadný zážitek na raftech. Doporučujeme !
Vydrýsek - 30.07.2025 11:52
Jsme rádi, že vás Otava na raftech baví a budeme se těšit zase příště :-) AHOJ!

Petr Hledík - 08.07.2025 16:42
***** Půjčovnu lodí Vydrýsek můžeme jedině doporučit! Jeli jsme jako parta 32 vodáků a už několikrát jsme si od nich půjčovali lodě. Vždy všechno proběhlo perfektně — skvělý servis, výborná komunikace a ochota se na všem domluvit. Co jsme si domluvili, to přesně platilo, bez komplikací a s úsměvem. Díky za profesionální přístup a těšíme se zase příště!
Vydrýsek - 30.07.2025 12:21
Wow! Děkujeme za tak krásnou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste spokojení! I my se těšíme! Mějte krásné dny :-)

Nicol - 08.07.2025 13:20
Děkujeme vám za ochotu a za využití skvělého nového zážitku
Vydrýsek - 30.07.2025 12:23
Oo, to je krásné, že jste si s námi vytvořili nový zážitek :-) Jsme rádi, že jsme vám ho mohli zprostředkovat! Pokud na Otavu zavítáte, budeme se na vás těšit :-)
Objednat lodě