Děkujeme moc Vydrýskovi úplně za vše!!! Obzvláště za neuvěřitelnou ochotu, skvělou komunikaci,nadstandartní servis, rady, pomoc v nesnázích.Náš jeden den na Otavě dopadl díky Vydrýskovi opravdu dobře, bez Vydrýska bychom byli ztracení! Díky !Díky Díky ! A příště na Otavu jedině s Vydrýskem !Vřele doporučujeme všem, jste opravdu nejlepší! Ahóóóóój!
Vydrýsek - 02.09.2014 16:15
Moc děkujeme za krásný komentář. Jsme rádi, že se vám na vodě líbilo :-)
Honza, Julinka a Valentýnka - 16.08.2014 18:57
Děkujeme za perfektní péči, rychlé řešení nenadálého problému a vstřícnost při změně konce plavby. Perfektní komunikace a servis. I přez nepřízeň počasí se voda vydařila.
Vydrýska všem vřele doporučuji a na Otavu zas jedině s vámi.
Ahoj příště.
Vydrýsek - 16.08.2014 19:40
I my děkujeme za krásný komentář a budeme se těšit na příští rok :-)
Lucka a Honza - 15.08.2014 18:45
Budeme se opakovat, ale opravdu moc děkujeme za skvělý servis, cenné rady a ochotu pomoci při nenadálých situacích. Nakonec vše dobře dopadlo a byly to parádní tři dny na Otavě. Ještě jednou díky a těšíme se příští rok! :)
Vydrýsek - 16.08.2014 05:24
Moc děkujeme za krásný komentář. Vážíme si toho! Ahoooj příští rok :-)
Lucka - 12.08.2014 17:22
Vstřícný přístup, ochota pomoci za každé situace, skvělá komunikace a parádní organizace plavby. Byla jsem naprosto spokojená a tuto půjčovnu mohu jenom doporučit. Příště jedině Vydrýsek!:)
Vydrýsek - 12.08.2014 17:52
Děkujeme za vyčerpávající komentář. Ahoooj příští rok :-)
Mirek - 11.08.2014 09:51
Osobní a profesionální přístup. Můžu jen doporučit a přeji hodně zdaru!
Vydrýsek - 12.08.2014 17:50
Velmi děkujeme za pozitivní komentář a těšíme se na další plavbu s vámi.
Honza - 02.08.2014 19:25
Mockrát děkujeme za ochotu vyjit vstříc všem našim nápadům. Chválíme a příští rok je naše volba jasná.
Vydrýsek - 07.08.2014 05:40
Mockrát děkujeme a těšíme se na příští rok :-)
Sona - 28.07.2014 06:02
:-DMnohokrát děkujeme za profesionální a přátelský přístup Vydrýskovi. Každému tuto půjčovnu vřele doporučujeme. Už se těšíme na příští rok. AHOOOJ!
Vydrýsek - 28.07.2014 17:07
Mockrát děkujeme za krásný komentář. Jsme rádi, že se Vám na vodě líbilo :-) Ahoooj :-)
Lenka - 19.06.2014 09:30
Moc děkujeme za krásně strávený víkend na vodě. Ze strany půjčovny klaplo vše na jedničku. Komunikace výrorná. Chválíme a příští rok je naše volba jasná -Vydrýsek je nejlepší!
Vydrýsek - 22.06.2014 09:33
Děkujeme za lichotivý příspěvek a jsme rádi, že jste byli nadmíru spokojeni. Těšíme se příště :-)
Martin - 11.06.2014 20:06
Vřele doporučuji půjčovnu Vydrýsek. Jeli jsme Otavu poprvé a díky vstřícnému přístupu a doporučením ze strany půjčovny to byl krásný výlet s mnoha zážitky..:)
Vydrýsek - 13.06.2014 18:03
Děkujeme za příspěvek! Jsme rádi, že jste si vodu s Vydrýskem užili a těšíme se příště :-)