Půjčovna lodí a raftů Vydrýsek

Tel.: +420 605 44 66 88

E-mail: info@pujcovnavydrysek.cz

Objednávkový formulář

Vydrýskovy vodácké sety

Kánoe Vydra (2 místa)

Kánoe Otava - Vydrýsek

Kánoe Tukan (3-4 místa)
Kánoe Otava - Vydrýsek

Nafukovací raft Colorado (6 míst)
Raft Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Nafukovací kánoe Baraka/Fileta (2 místa)

Kánoe Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Kánoe Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Plastový kajak od firmy Železný (1 osoba)

Kajak Půjčovna lodí Otava - Vydrýsek

Obrázky jsou pouze pro informaci. Barvy vodáckého materiálu nemusí odpovídat skutečnosti.
Termín a trasa


Celkový počet dní:


Akce s Vydrýskem


(Květen, Červen, Září)
Škola/skauti - cena 100Kč/osoba/den zahrnuje plavidlo, potřebné vybavení, dopravu (z nástupního a výstupního místa) a pojištění. Na 10 dětí/studentů/skautů je 1 dospělý doprovod zdarma. Doprava vybavení ve všední dny zdarma (sobota, neděle, svátky - jednorázový poplatek 500Kč).

Pro tyto akce Škola/skauti; Akce pondělí-čtvrtek/pátek; Zvýhodněná plavba, platí sleva pouze při objednání a zaplacení zálohy do 30.4. téhož roku.

Plavidla
Typ plavidla Kusů Cena za kus Cena celkem
Vybavení
Název Kusů Cena za kus Cena celkem
Shrnutí
Cena za dopravu: 0
Cena za lodě: 0
Cena za vybavení: 0
Cena celkem: 0

Objednávkový formulář nezahrnuje slevy. Slevy se řeší při předání materiálu.

Poznámka k objednávce

Jak to chodí v naší Půjčovně lodí a raftů Vydrýsek - půjčovna lodí Otava? 

 

Pokud jste si vybrali jako aktivní odpočinek putování po řece a právě na Otavě, tak už zbývá zadat své požadavky do Objednávkového formuláře. I přesto, že jste si vybrali jeden z našich setů, tak do objednávky zadejte veškeré vodácké příslušenství, které chcete půjčit. Velice nám tím usnadníte práci. Pokud si bude přát dětské vesty či dětská pádla, je dobré do poznámky uvést i věk, přípradně váhu dětí.

 

Po odeslání Vaši objednávky automaticky dorazí první email - "Rekapitulace Vaší objednávky". Pokud nedorazí, kontaktujte nás. Po přijetí, objednávku zpracujeme a je-li z naší strany vše v pořádku, tak objednávku potvrdíme a zašleme druhý email - "Potvrzení objednávky" s žádostí o zaplacení 50% z celkové částky Vaší objednávky. Po zaplacení zálohy je Vaše plavba rezervovaná a poté doladíme poslední informace před předáním. 

 

Předání materiálu:

 

Přijedete na místo Vašeho začátku plavby, kde na Vás bude čekat požadovaný materiál. Vše společně zkontrolujeme podle vytištěné smlouvy, která bude totožná s emailem "Potvrzení objednávky". Na místě smlouvu doplníme přesně podle Vašich požadavků a společně podepíšeme (nezapomeňte si platný doklad totožnosti). Pokud bude vše v pořádku, vyplujete vstříc Otavě. Až dorazíte na místo Vašeho konce plavby, zavoláte nám a my si materiál vyzvedneme. Vše zkontrolujeme podle smlouvy a budeme se těšit na další Vaší plavbu!

 

Příklad pro vícedenní putování:

 

Doporučujeme, aby jeden z Vaší party dovezl bagáž do kempu, kde budete tu noc nocovat. Zajistil si rovnou místo v kempu, pokud jste tak neučinili předem. Zpátky k lodím se svezete druhým autem, který řídil někdo z Vaší party a jel s Vámi do kempu, nebo využijete místní vlakovou či autobusovou dopravu. Pokud využijete místní dopravu, naše půjčovna Vám může zajistit úschovu prázdných zavazadel, které Vám přivezeme na konec Vaší plavby.